تماس با ما

نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

پرتال مشتریان

پشتیبانی

معرفی:

پشتیبانی و خدمات پس از فروش هر شرکت جز جدایی ناپذیر هر سامانه نرم افزاری می باشد. و یک نرم افزار کارآمد و متفاوت به همراه خدمات پشتیبانی مناسب میتواند ترکیبی ایده آل در ارائه سرویس به مشتری را فراهم آورد. شرکت نرم افزاری سما سامانه با آگاهی از این اصل ارائه خدمات پس از فروش شایسته به مشتری را وظیفه اصلی و متضمن رشد و ارتقا شرکت و مشتری میداند.

مشتریان نرم افزای سما سامانه به عنوان صاحبان اصلی کسب و کار همواره مورد توجه و احترام کارشناسان شرکت می باشند. و کارشناسان زبده و کارآزموده شرکت با تمام توان و تجربه خود آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به مشتریان می باشند.

شیوه های ارتباطی شما با شرکت عبارتند از:

تلفنی:
تلفن به عنوان قوی ترین ابزار ارتباطی در دنیای امروز یکی از شیوه هایی است که شما میتوانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید. تیم خدمات و پشتیبانی شرکت با کوله باری از تجربه و توان فنی و مهندسی آماده پاسخگویی مشکلات و سوالات شما می باشد. 61903 – 021 مسیر کوتاهی است که شما را به شبکه پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت متصل میکند.

ارسال ایمیل:
امروزه ایمیل به عنوان ابزار سریع و مستند برای ارتباط در بستر دنیای مجازی کاربردهای وسیعی دارد. شما میتوانید با ارسال ایمیل به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با طرح موارد و مشکلات خود از خدمات شرکت بهره مند شوید. تمامی ایمیلهای ارسالی شما به آدرس مربوط بلافاصله توسط تیم پشتیبانی شرکت بررسی و در اسرع وقت به آن رسیدگی خواهد شد و نتیجه کار از طریق تلفن یا ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید. منتظر ایمیلهای شما هستیم.

تکمیل فرم درخواست خدمات از طریق وب سایت شرکت:

با توجه به راه اندازی سامانه ارتباط با مشتری در داخل شرکت و عملیاتی سازی آزمایشی آن به عنوان اولین قدم در اتقا کیفیت خدمات رسانی به مشتری بخش تعامل آنلاین با مشتری راه اندازی خواهد شد. طی این فرآیند مشتریان با مراجعه به بخش درخواست خدمات وب سایت شرکت درخواست خود را ثبت و کد رهگیری دریافت خواهند کرد. این درخواست به عنوان یک وظیفه در سیستم ارتباط با مشتری شرکت ثبت و توسط واحد و کارشناسان مربوطه پی گیری خواهد شد. شما نیز میتوانید با ورود به بخش پشتیبانی آنلاین از روند انجام کار و نتیجه آن مطلع شوید.
در آینده نزدیک این سامانه آماده بهره برداری خواهد بود.

گروه امنیتی سما