فهرست مشتریان

نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454
تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

در صورت تمایل به خرید یکی از محصولات سما با بخش فروش تماس حاصل فرمـایید.

 

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)


فهرست مشتریان

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
وزارت علوم تحقیقات و فناوری
تعداد 49 دانشگاه دولتی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
تعداد 50 دانشگاه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی(تمامی دانشگاههای وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی)*
تعداد 125 موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی(نزدیک به 50 درصد از موسسات فعال آموزش عالی غیر انتفاعی کل کشور)
تعداد 7 مراکز علمی - کاربردی و سایر مراکز آموزش عالی
تعداد 7 پژوهشگاه و پژوهشکده ها

 

در صورت نیاز به فهرست کامل مشتریان با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمائید یا در خواست خود را به پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمائید.

گروه امنیتی سما

مرجع اخبار و آموزش امنیت شبکه گروه امنیتی سما
  • ورژن جدید باج افزار GandCrab همراه با تغییرات بسیار زیاد، در آخر هفته منشر شد. این تغییرات عبارتند از : استفاده از الگوریتم رمزنگاری متفاوت، استفاده از پسوند جدید KRAB. ، استفاده از یک یادداشت نحوه بازیابی جدید و استفاده از یک سایت TOR جدید. متاسفانه در حال حاضر قربانیان باج افزار GandCrab نمی توانند […] نوشته انتشار ورژن ۴ باج افزار GandCrab – گندکرب اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این بخش با آموزش تصویری کرک هش MD5 بوسیله Cain در خدمت شما عزیزان هستیم. هش چیست ؟ ( کرک هش MD5 ) برای ایجاد امنیت در برنامه های مختلف از روش های کد گزاری استفاده میشود ، برای مثال در ذخیره پسورد یوزر های سایت DpiGuide  از الگوریتم MD5 که در ادامه در […] نوشته آموزش تصویری کرک هش MD5 بوسیله Cain اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.

  • در این آموزش تصویری با نحوه کرک اکانت های اینستاگرام در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. امروزه با بالا رفتن تب صفحات اجتماعی، خیلی ها به دنبال روش های هک این اکانت ها هستند. یکی از این شبکه ها، اینستاگرام می باشد که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. در این آموزش ( نحوه کرک […] نوشته آموزش تصویری کرک اکانت های اینستاگرام اولین بار در گروه امنیتی سما. پدیدار شد.


گروه امنیتی سما