تماس با ما

نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454

تلفن : 61903 - 021 - (30خط)
فاكس : 66053652 - 021
صندوق پستی : 1384-13445
پست الكترونيكي : info@samasoft.net

پرتال مشتریان

درباره ما

عضو شورایعالی انفورماتیک کشور
عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران   
مجری طرح ملی سیستم آموزش در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
مجری طرح ملی سیستم آموزش در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی
برنده تندیس بهترین شرکت در نمایشگاه بین المللی PETEX2006
برترین شرکت تولید کننده نرم افزار در نمایشگاه وزارت بهداشت سال86

 

شرکت نرم افزاري سما سامانه در سال 1377 باطراحي و پياده سازي سيستم مديريت آموزش دانشگاه بوعلي سينا فعاليت خود را تحت عنوان گروه نرم افزاری سما آغاز كرد و در سال 1383 با نام نرم افزاري سما سامانه به ثبت رسيد و درحال حاضر یکی از شرکتهای معتبر در صنعت فناوری اطلاعات در سطح کشور و بویژه در حوزه آموزش عالی می باشد.

فعالیت اصلی ما تولید و توسعه سیستمهای نرم افزاری و سخت افزای و بویژه اتوماسیون آموزشی و دانشگاهی می باشد و در این راستا ، دو وزارتخانه ی علوم ، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به همراه بیش از 250 دانشگاه و موسسه آموزش عالی شبکه بزرگ مشتریان شرکت را تشکیل میدهند.

بیانیه ماموریت ما بهبود مستمر و غنی کردن شیوه ی زندگیست. ما تلاش می کنیم با خلاقیت و نوآوری به جای تغییر ابزار و بسنده کردن به ساختن ابزارهای بهتر، راهکارها و شیوه های بهتری را برای مشتریانمان به ارمغان بیاوریم.

مشتری مداری و تعامل مثبت با مشتری مهمترین ویژگی نرم افزاری سما سامانه است ما پیشرفت خود را در طول 15 سال فعالیت مرهون مشاوره و همفکری با مشتریان و روابط صمیمانه با آنها می دانیم و سعی میکنیم با توسعه گستره خدمات خود درجهت تعالی و وفاداری مشتریان قدم برداریم.

گروه امنیتی سما